Produkty

Światło przeszkodowe dookólne niskiej intensywności typu A/B

Zasilanie Zasilanie Zasilanie Zasilanie Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym Do użytku na zewnątrz IP IP Trwałość źródła światła
  • Zewnętrzne

Pojedyncze światło przeszkodowe LED niskiej intensywności, światło stałe czerwone, dostępne w dwóch wersjach: typ A (10cd) i typ B (32cd). Obudowa lampy z tworzywa sztucznego (GRP) z przezroczystym kloszem z poliwęglanu i konektorem do podłączenia kabla (IP66). Uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej w komplecie; możliwość montażu w poziomie i pionie.
Światła przeszkodowe niskiej intensywności powinny być stosowane w przypadku obiektów niezbyt rozległych oraz o wysokości mniejszej niż 45 m ponad poziom otaczającego terenuPodwójne (główne + rezerwowe) światło przeszkodowe LED niskiej intensywności, światło stałe czerwone, dostępne w dwóch wersjach: typ A (10cd) i typ B (32cd). Podwójne źródło może znajdować się w jednej obudowie. Obudowa lampy ze stali i tworzywa sztucznego (GRP) z przezroczystym kloszem z poliwęglanu (IP66). Możliwość montażu w poziomie i pionie.

  • IP: 66, 65
  • Barwa światła:
  • Strumień świetlny oprawy: lm

Karta rodziny